| robby007 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S PLUS si aveam un model de deblocare si varamiu a incercat de prea multe ori sa deblocheze dar nu a reusit si acum imi apare: "Prea multe incercari de introducere a modelului" si loc pentru emal(cont google) si parola, dar am uitat contul, am facut si alt cont pe google dar tot nu mergea. Nu stiu ce sa fac sa il deblochez. ajutati-ma!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Foloseşte metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

| mary554 a răspuns:

Intra pe Google Play de pe PC si vezi acolo ce cont aveai pentru ca eu am Samsung Galaxy Y Duos si cand ma loghez pe Google play se activeaza contul; l si pe PC! Asa si cauta acolo contul si dupa il scrii acolo unde iti cere si se deblocheaza!

| Lorincz_Henrietta_1998 a răspuns:

Am un Samsung Galaxy S PLUS si aveam un model de deblocare si varamiu a incercat de prea multe ori sa deblocheze dar nu a reusit si acum imi apare: "Prea multe incercari de introducere a modelului" si loc pentru emal(cont google) si parola, dar am uitat contul, am facut si alt cont pe google dar tot nu mergea. Nu stiu ce sa fac sa il deblochez. ajutati-ma!