| Catalin_Ktl_1992 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si vreau sa blochez niste numere de telefonul pentru a nu mai primit apel de la ele! Cum fac?! FUNDA, multumesc

Răspuns Câştigător
| Silver94 a răspuns:

Du-te in Telefon->Registru Apel->tii vreo 2 secunde apasat pe numarul pe care vrei sal blochezi si o sa iti apara niste setari, dupa care apesi pe (Adaugare in lista de respingere)

Si daca ai telefonul in Engleza.
Phone->Logs->tii apasat pe numarul pe care vrei sal blochezi dupa care ->Add to reject list.