| robby007 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 GT-I9300 si de cateva zile am o problema cu el. De fiecare data cand incerc sa sun pe cineva imi da "Neinregistrat in retea", dar imi citeste cartela, arata contactele de pe cartela. De ce imi arata acea eroare? Ce pot sa fac ca sa pot suna, trimite mesaje etc?

3 răspunsuri:
| PaNtErA46 a răspuns:

Daca l-ai actualizat de la 4.0 la 4.3 atunci poate telefonul tau sa codat inapoi.Si trebuie decodat cu cod de la samsung.asa am patit eu tot cu S3
Du-te la un service nu incerca sa il faci tu ca poate il brickuiesti.

| robby007 explică (pentru PaNtErA46):

Cat te-a costat la service?

| PaNtErA46 a răspuns (pentru robby007):

100 de lei si l-a facut cu cod de la Samsung dupa imei.
Acuma pot sa-i fac actualizari cate vreau ca e la liber nu mai are treaba cu nici o rete.