| Scarabeul a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 i9300 si am introdus un micro sd de 4GB, dar nu il citeste. Cand il bag zice cartela externa a fost indepartata.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E stricat si bun de aruncat la gunoi. Asa am patit cu cardul din tableta. Poti sa incerca sa-l reformatezi, asta daca il mai poti vedea in calculator.

| adyzone a răspuns:

Incearca sa-l formatezi. Il poti baga intr-un cititor de carduri sa vezi daca mai merge, si apoi il formatezi.