| 123coco a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3. nu stiu ce s-a intamplat si nu mai am sunet deloc pe el. nici cand scriu mesaje nici cand primesc mesaje nici cand sun pe cineva, nu il aud, nici eu pe el nici el pe mine. ce sa fac/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc ti-ai luat S3?
Nu stiai ca S2-S3-S4 sunt cele mai nasoale telefoane din lume?
Nu ma contrazice!
Stiu ce spun, si un Iphone 4 e mai bun decat S-urile!

| 123coco explică (pentru anonim_4396):

Mai informeaza-te. un s3 este mult mai bun decat un iphone 4. daca ma gandesc bine intrece si un iphone 5. ai iphone, e normal sa iti aperi telefonul, dar sa recunoastem. totusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 123coco):

laughing Nu am Iphone, nu am telefon TouchScreenwinking
Am un Nokia cu butoane, din 2005, care mi-e destul de bun, doar ca eu stiu totul despre telefoanewinking