| Culturism69 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. Si ca prostu l-am scapat pe parchet.
S-a zgariat pe un sfert din ecran ( asa o linie ).
Cam cat costa un display, daca vreau sa inlocuiesc ecranu? straight face
( Din cate stiu e destul de scump. )

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca s-a zgariat doar pe sticla, este mai bine, pentru ca numai sticla va trebui inlocuita, costa vreo 125 lei una noua

| VladyXR a răspuns:

Salut Culturism69.Depinde de dimensiunea display-ului tau daca e mic mare.Costa intre 950-1000Ron.

| CristiChristian1999 a răspuns:

Da,du-te la un service Samsung dacă e în garanție e gratis (parca) repararea dacă nu e vreun sfert din prețul s3-ului