| VibeTrix a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s4 si s-a blocat. Si zice: "Sistemul al Android-ului s-a inchis". Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| myramyra a răspuns:

Scoate bateria apoi o bagi inapoi si pornesti telefonul

| VibeTrix explică (pentru myramyra):

Multumesc muult! :* Am incercat si merge! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus androidul. Du-l la reparat. Sau mai bine cumpara altul. Am avut o colega care a patit la fel.

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

S-asa imi luam altu'.Da-l dracu de panarama.

| GabrielStn a răspuns:

Va trebui sa il resoftezi. Nu te sfatuiesc sa incerci singur acasa pentru ca este un proces complex, in urma caruia iti poti strica definitiv dispozitivul. Cred ca te va costa in jur de 50 de lei resoftarea. Bafta!