| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 Value Edition si as vrea sa-l dau la schimb pe un Iphone 5S si vreau un sfat daca am sansa sa gasesc pe cineva si daca merita

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU aş face schimbul deoarece Samsung i9515 Galaxy S4 Value Edition este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C1101h0c83j8%2C3022

http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=5420&idPhone2=5125

Toate cele bune!

| Bobby711 a răspuns:

Cea mai mare greseala pe care o poti face. De iphone e doar numele, design-ul si atat+ ca la performante e mai slab ca s4. Pe iphone esti limitat nu poti sa iei app cu bani gratis pe android poti iar majoritatea app de pe iphone sunt cu bani. Nu poti sa il personalizezi asa cum faci cu un android intr un cuvant nu ai libertate e doar un iphone si atat.
+ ca nu sti ce fel de iphone vei primi nu sti in ce stare e si ce fel de problema are pentru ca majoritatea pers care vand un iphone ori l au furat ori sunt nemultumiti de el ori telefonul are probleme. Fa schimbul si vei fi dezamagit.