| Renato2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si am inceput sa am o problema cu el. Din cand in cand... adica aproape in fiecare zi cand vreau sa il deschid nu mi se aprinde ecranul, doar butoanele albe de jos, sau atunci cand il pun mai tare pe masa sau cand il ating mai tare ecranul se face ciudat sau se inchide. Stie cineva ce pot sa ii fac? Dau funda si vot. Repedee!

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Pe scurt e posibil sa ai probleme cu display-ul sau cu firele lui. du-te la un service sa iti faca un diagnostic

| Adriandafunda a răspuns:

Schimba ecranu si e solve problema.