| Danielforlafu a întrebat:

Am un Samsung galaxy s6 edge+ si cand intru in camera blitu merge la camera pe spate si imi apare unde sa apas sa il activez dar cand schimb camera nu imi apare nici un buton sa activez blitu pe fața si am cautat la setari peste tot habar nu am cum sa il activez sau sa imi apara optiunea....inainte imi aparea da acu nu stiu ce are
Da funda plz ajutati-ma.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Si cine ti-a zis ca s6 edge+ are blit pe camera frontala? Cele doua din fata sunt de la senzorul de lumina si proximitate, nu dispune de blit pentru camera frontala doar pentru aia de pe spate.