| mihai200 a întrebat:

Am un Samsung SGH-F490 si imi merge greu touchscreen-ul...este de la telefon sau este o problema.Se poate repara

PS.Prin greu, adicatrebuie sa apas destul de tare

2 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Este o problema...Atata timp cat telefonul il ai de ceva vreme inseamna ca e o problema. Daca e nou, mai de curand inseamna ca e de la el.Si..Da! Se poate repara!

| Alexisfaithhh a răspuns:

Daca are touchscreen-ul stricat, reparatia costa undeva la 80 de lei. Nu cred ca exista o problema in telefon sau in setari de merge asa de greu, incearca sa il calibrezi din nou si daca iti va merge tot asa, touchscreen'ul e stricat.