| iancucatalin1987 a întrebat:

Am un Sony Ericsson XPERIA Arc S si mi-se restarteaza in timpul convorbirilor (uneori). DE CE?

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu știu ce ar putea fi. Resetarea sistemului de operare ar putea fi soluția. Dar, dacă dai Reset (sau revenirea la setările din fabrică), vei pierde toată informația din telefon. În cazul ăsta salvează tot ce ai mai important acolo. Dacă mai e cumva în garanție, atunci ai putea încerca să-l duci pentru service, dar și ei asta vor face în primul rând: reinstalarea softului.

De când ai problema asta? Așa a fost mereu sau doar de ceva timp se întâmplă așa?