| Eugen_Dima_1997 a întrebat:

Am un tel galaxy s si imi cere network lock control key, va rog frumos puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Telefonul pe care incerci sa il utilizezi este blocat in alta retea Decat cartela pe care o ai.

Daca nu te pricepi deloc, suna la operatorul care a blocat telefonul soli cere-i deblocarea.

Daca acest lucru nu este posibil, mergi la un service de telefoane.

Daca te pricepi cu la tehnica, si intelegi cu merge telefonul, atunci uita-te pe net dupa codurile de deblocare (sau metodele de deblocare) pentru telefonul tau.