| ALEXandra050 a întrebat:

Am un telefon Alcatel onetouch 911. Cum imi pot personaliza soneria de la apel. Adica cand ma apeleaza cineva sa imi sune melodii diferite, in functie de cine ma apeleaza. Cand ma suna o prietena sa imi sune o melodie, iar cand ma suna iubi sa imi sune alta melodie? multumesc.
Dau funda! :*

1 răspuns:
| Steffffffffff1313 a răspuns:

Dai la setări, apoi la sunet, apoi la melodii și ții apăsat pe melodie și scrie acolo ceva de genul "ton de apel contacte ". Mai mult nu te pot ajuta...