| BayatStylat a întrebat:

AM un telefon Alcatel OneTouch 991 si am pe el android 2.3.6. Intreabrea mea este :::: Unde pot sa ma duc sa imi fac androidul 4 pentru ca am auzit de la multi ca androidul se upgradeaza si as vrea si eu. Primul raspuns bun funda fara discutii!

Răspuns Câştigător
| qwertyasdf1234 a răspuns:

Three are 3 ways to upgrade your phone to ICS (Android 4.0):
1. Please upgrade your phone with FOTA;
2. Please upgrade your phone with one touch upgrade which can be downloaded from our official website;
3. Please visit our repair center to upgrade your phone.

Deci,
1. Update OTA (setari>about phone>System updates)
2. Descarci rom-ul si faci upgrade de pe pc cu cablu usb.
3. te duci la un centur sa ti-l upgradeze.

1 răspuns:
| Rak254 a răspuns:

Ar trebuii sa iti apara automat o notificare cu upgrade la sistemul android. Apoi trebuie doar sa confirimi upgrad-ul.