| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon HTC Disire 500 si nu-l pot conecta la PC, folosind cablul de date. Ce as putea face?
happy

Răspuns Câştigător
| TuTuOfficial a răspuns:

Te conectezi CU INCARCATORUL,il bagi un cablu in pc, celalalt capat in in telefon intri setari dai la Stocare pe card SD si telefon, si dai stocare in masa, daca tie in engleza cauti ce ti-am spus dar in engleza, iar apoi vei reusi uite aici un videoclip care ajuta EXTREM de mult:https://www.youtube.com/watch?v=k2lA7uG99Y8
Acesta este pentru android, daca nu ai android te iei dupa ce am scris mai sus, da-mi funda aia acum :))

3 răspunsuri:
| RaZoR11115 a răspuns:

Instaleaza softul pentru HTC http://www.htc.com/us/support/software/htc-sync-manager.aspx il gasesti aici

| anonim_4396 explică (pentru RaZoR11115):

L-am instalat de ceva timp si imi spune ca nu poate gasi telefonul.

| bancheru a răspuns:

Stiu eu care e problema ta...Intra in setari si cauta conectivitate sau ceva legat de USB si selecteaza mmorie stocata sau cum mai scrie stocare in masa.