| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon HTC HD MINI, aveam instalat android pe el. i-am facut acum un hard reset si vreau sa ii instalez windows mobile.am fisierul de windows mobile care contine extensia.msi. va rog,mi-ati putea spune cum pot instalata windows mobile? nu se instaleaza la fel ca si androidul? adica se intra in recovery mode,si apoi se pune pe card windows mobile cu extensia.msi, apoi se instaleaza si se da restart?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Http://pockethacks.com/tag/htc-hd-mini/
aici ai tot ce-ti trebuie inregistreaza-te si scoate-ti rom-ul si urmareste instructiunile