| AlexȚucăr a întrebat:

Am un telefon LG L9 II si imi merge FOARTE greu. Cand intru pe Facebook pe chat mi se inchide mereu tastatura si imi merge greu. Daca il repornesc, imi merge bine in jur de 2 zile si dupa incepe iar sa mearga greu. Face asa cand intru in orice aplicatie aproape. Devine stresant. I-am dat reset acum o luna si am bagat in el doar muzica si poze, fara jocuri sau alte prostii. De ce oare merge asa greu? Funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Deoarece a ''obosit'' sistemul de operare. Asa este la toate device-urile pe andoid, dar exista o metoda, dar este posibil numai daca ai root-at telefonul. Urmareste te rog cu atentie : https://www.youtube.com/watch?v=vySbxzfCiTc&list=UU70ZVoa5VqukRti8djz2roQ

Bft!