| XZX213 a întrebat:

Am un telefon marca Vodafone la care s-a umflat bateria. Daca il trimit la service oare poate sa-mi schimbe bateria la el (mentionez ca nu se mai afla in garantie si am cautat peste tot baterie pentru el inclusiv pe net si nu am gasit de aceea este ultima mea speranta)?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In service il trimiti numai daca are telefonul probleme ( soft, probleme incarcarare, socuri etc ). Bateria NU are garantie si NU este treaba lor sa o inlocuiasca. Niciun service nu face asta.