| ριтιкαα a întrebat:

Am un telefon Philips si am o problema,imi spune cand vreau sa descarc ceva de pe magazin play ca nu am suficient spatiu in dispozitiv, asa ca am dezinstalat un program si am incercat sa descarc altceva dar mi-a zis ca nu am suficient spatiu apoi am incercat sa descarc aplicatia stearsa la loc dar mi-a zis ca nu am suficient spatiu... Care e problema?

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Offf telefonul ala urla la tine care e problema si tu iti faci cont pe TPU ca sa ne intrebi in mod stupid care e problema.
Problema ai dat-o tu acolo mai sus de vreo 3 ori chiar. NU AI SPATIU SUFICIENT.
Se intampla. Eu sunt mereu aproape la 0 cu spatiu. Daca vreau sa instalez ceva nou stau o ora sa sterg din prostii.
Fa-ti timp si curata telefonul calumea. Nu uita de cache. Daca il stergi la fiecare aplicatie obti destul de mult spatiu.