| alex123420029867866 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy alpha cu rama de aluminiu si s-a bulit rama ma rog mai mult s-a luat vopseaua dar e si bulit si se vede stiti vre un loc unde pot sa repar bulitura sau o metoda am vazut pe google o metoda in care se da cu un smirghel foarte fin pe suprafata bulita si dupa se vopseste cu spray dar daca nu esti profesionist poti sa faci mai rau

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, asa am si eu un S4 Mini... Eu zic sa il lasi asa pentru ca oricum o sa il schimbi o data si o data. Plus ca nu afecteaza cu nimic performantele telefonului si in plus nu arata chiar atat de rau, e acceptabil.