| Seby_Damian_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Note 3 N9006 si cand dau drumul la net merge un pic si dupa aceea se deconecteaza singur timp de 4-5 secunde si se conecteaza iar, tot asa face.ce ar putea avea, este nou si nu stiu de ce nu merge?

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Vad ca pana la urma chiar ti-ai achizitionat telefonul. big grin
Umm... Resetare din fabrica, sau o eventuala repornire.
Daca nici trimite-l inapoi, banuiesc ca e in garantie.

| Seby_Damian_1997 explică (pentru Pool77):

Si repornire si resetare i-am dat dar degeaba
Este in garantie, il mai las 2 zile sa treaca Pastele ca oricum nu lucreaza acuma si il trimit inapoi!

| george2431 a răspuns:

Incearca sa ii dai un reset la setarile din fabrica, poate ajuta happy

| Seby_Damian_1997 explică (pentru george2431):

Am dat ca m-am gandit si eu prima data la asta.