| seby22 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y si cate odata mi se aprinde ecranul singur, nu ii fac nimica. Asa e normal? cum pot seta sa nu se mai aprinda singur?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loveyou99 a răspuns:

Ciudat... de obicei nu face așa dar poate să fie vreo notificație de la vreun joc, email sau vreo aplicație. Uită-te prin telefon și vezi ce jocuri joci și ce alicați ai aprinse. Dar dacă ai telefonul pe silențios și primești o notificație nu se aude, ori vibrează ori se aprinde happy

Sper că te-am ajutat, succes happy