| Marababoias a întrebat:

Am un Utok Q50, si mi s a blocat...Adica nu se mai deschide. Stie cineva unde are gaurica aceea de restartare a telefonului?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă mă găurica

| ioanoanea15 a răspuns:

Nu exista asa ceva daca vrei sa il resetezi fa-o din meniul recovery. Dar daca nu porneste ma indoiesc ca o sa il poti aduce la viata asa. Cel mai probabil ti s-a dus softul si trebuie resoftat. Se poate face din modul download cu ajutorul unei aplicatii de flashuit( ex odin) dar ma indoiesc ca o sa-ti iasa cautand "gaurici" asa ca mergi cu el in service.