| xyz12309 a întrebat:

Am un xperia x10 mini, codul de deblocare este blocat, raspunsul la intrebarea secreta nu il stiu, nu e setat pentru debugging(pc nu il vede prin usb)...

in recovery mode nu reusesc sa intru, am incercat o multime de combinatii, nu functioneaza, ceva idei de cum as putea sa scap de intrebarea secreta sau sa intru in recovery?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Toate telefoanele Sony nu au recovery ca si idee. Trebuie resoftat. Daca vrei sa te ajut, da-mi mesaj pe facebook.