| sadass a întrebat:

@@@@ am un xperia z3 si azi am fost la strand si am vrut sa fac poze sub apa, dar cand am intrat cu telefonul in apa ecranul s-a inchis si nu me mai aprinde si a intrat apa la ambele camere, blitz si senzori. Stie cineva cat costa reparatia? Imi puteti recomanda un service bun in Craiova, stiu ca este unul pe Lipscani dar nu stiu cat costa reparatia. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa reclamatie la firma Sony.

| K0sti a răspuns:

laughing Ce inseamna marketingul, sa va fie invatatura de minte! In Craiova nicio sansa!

| notefree a răspuns:

Service nu-ti pot recomanda.
service-ul va fi scump rau
Si data viitoare daca chiar vrei rezistenta in apa cumparati ceva din categoria rugget gen cat
Si nu te increde in marketing

| AnonymousTPU007 a răspuns:

S-au dus pe pluta 20 de milioane...si eu am un s5 care se pretinde ca e rezistent la apa si am vrut sa-l bag da acuma cand te vad pe tine imi pare bine ca nu l-am bagat...nu stiu, s-ar putea sa ai noroc sa-l poti face.Succes!

| andreispeed250 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate repara si nu- mi vine sa cred ca ai incercat sa faci poze sub apa cu telefonul.

| deepalex a răspuns:

Cei de Sony o sa mearga in jos in ritmul asta..de la z1 la z3 tot continua sa prosteasca lumea cu telefoanele lor care rezista la apa.