| anonim_4396 a întrebat:

Am WI-FI in casa, dar nu reusesc sa imi conectez smartphone-ul la el.Nu functioneaza nici macar unul dintre codutile de pe acea cutie de Internet de la UPC.Pe care cod sa il scriu la parola? Primul al doilea? Al treilea? Cum se numeste codul pe care trebuie sa il scriu? Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Parola e aia formata din 7-8 litere majuscule.Nu codurile alea de bare.

| happy31animation a răspuns:

Mai bine cheama un specialist pentru ca da vei umbla tu ti se va strica altceva

| Gigistoi a răspuns:

Cel mai bine adreseaza-te Upc-ului sigur ei stiu raspunsul