| Gamingx61 a întrebat:

Anul trecut mi-am dus telefonul la Orange cu garantia sa-mi repare bateria. Acum nu imi mai merge deloc si as vrea sa-l duc dar nu gasesc garantia. Am pierdut-o sau nu mi-au dat-o ei inapoi? :s

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Cum sa nu ti-o dea? Sunt obligati sa ti-o inapoieze. Nici nu ar avea ce sa faca cu ea. Daca a ramas acolo e vina ta ca nu ti-ai luat-o. Dar ei nu ti-o iau de tot. Du-te sa vezi daca iti pot da alta. Trebuie sa ai niste hartoage care sa ateste cand l-ai cumparat.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Noi de unde să ştim? sună la ei şi spune-le

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Certificatul de garantie se returneaza impreuna cu telefonul reparat.
O zi buna,
Orange Helpers

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Cred ca ei ti-a dato si ai pierdut-o tu. oricum esti trecut in baza lor de date

| CeViataDeRahat a răspuns:

Au oprit ei garantia!, am patit si eu cu laptopul cand am fost la garantie... Probabil ca doar odata ai voie sa duci...