| Valciu_Teodora_1999 a întrebat:

Aplicatia,vorbesti net primesti " este valabila doar pentru cartela nu si abonament. Imi ia cost suplimentar ceva daca imi consum mb pe care ii am in abonament, ca eu mai am 95 mb din aplicatie dar nu-mi apar la *123# ci la sms cu 2777.cine are aceasta aplicatie si are abonament va rog sa ma ajutati...

1 răspuns:
| Fukurō a răspuns:

Daca aplicatia necesita internet iar tu ti-ai consumat tot internetul din abonamentul tau lunar, atunci da, o sa faci cost suplimentar, daca iti activezi datele mobile.
O solutie mai avantajoasa este sa iti faci un telefon pe cartela si nu pe abonament, dar asta depinde de standaardele fiecaruia.
la *123..., acel numar este pentru cei care nu au un abonament, si isi fac optiuni pe telefon cu euro credit.