| iintunericul a întrebat:

Aplicatiile: Solar Charger, SOLAR CHARGER,Solar Charger, New Solar Charger, SOLAR BATTERY CHARGER, sper ca ati inteles la ce gen de aplicatii ma refer. Aplicatiile mentionate mai sus chiar iti pot incarca bateria sau e ceva asa... doar ca sa fie, sau chiar iti pot incarca bateria si daca DA ce ecran trebuie sa ai la telefon, dar daca poate, cum o face?
Dau funda cine ma lamureste!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca ai asa ceva:

http://www.go4all.ro/......ie-6133100

poti folosi aplicatia pentru a incarca bateria din telefon.

| YoshiFan a răspuns:

*facedesk* *facepalm* *palmface* *deskface* Evident ca nu functioneaza, sunt facute pentru a-ti pacali prietenii.

| George1912 a răspuns:

Normal ca nu merg, sunt doar de distractie. Telefoanele mai noi cu Android au senzor de lumina de aceea pot mima un incarcator solar. Nu e recomandat sa iti lasi telefonul la soare. happy