| katherine585 a întrebat:

As vrea o aplicatie pentru Android in care poti sa filmezi noaptea si sa poti face deosebire intre obiecte.La camera telefonului meu se vede doar bezna, nimic altceva. Mentionez ca nu am blitz la telefon.

4 răspunsuri:
| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
In primul rand daca nu ai blitz nu poate functiona aplicatia pe care o doresti.
Si in al doilea rand nu exista o asa aplicatie, camera telefonului functioneaza in functie de performanta lui. Totusi, mai documenteaza-te pe internet, nu vreau sa te informez eu gresit!

Pa, pa!

| DurexBun a răspuns:

Poi daca nu ai blitz cred ca nici aplicatie nu iti mergehappy

| CDenis1997 a răspuns:

Din cate am cautat prin Google Play si cate programe am descarcat nu avea nici care aceasta functie.
mai bine ti o lanterna cand filmezi si gata problema laughing

| Valentin2919 a răspuns:

Nu exista apps care sa iti imbunatateasca camera sau sa o faca sa vada pe intuneric. doar ultimele modele de telefoane pot face poze extrem de bine noaptea pe low-light. precum ar fi Nokia lumia 920- sau 720 in care parca ar fi ziua. Sper ca te-am ajutat!