| BruneTTe a întrebat:

As vrea sa cumpar o carcasa pentru Iphone dar din aceea cu tot cu plastic transparent peste ecran. Cum se numesc carcasele alea care au intregul telefon acoperit? Multu.

2 răspunsuri:
| BruneTTe explică:

Nuuu. E carcasa care are spatele telefonului acoperit si se extinde si peste ecran cu o portiune transparenta. Credeam ca au un nume anume. Ca daca dau la cautare "carcasa" imi da din acelea care acopera numai spatele. Multumesc oricum.

| Strumpfi a răspuns:

Pai poti sa te duci la un magazin Vodafone sau Cosmote[depinde ce ai mai aproape de tine] si sa intrebi de ce iti trebuie tie.
Succesc cu carcasa.:*