| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Allview p6 life m-am informat despre el dar as vrea sa imi spuneti cum tine bateria, cum ruleaza jocurile si mai multe despre el multumesc

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Intr-o perioada si eu am vrut sa il cumpar dar pe parcurs m-am razgandit...
E un telefon foarte bun pentru jocuri si internet.
Bateria tine in jur de 18-24 (chiar si mai mult depinde si cum il folosesti)
Telefonul e bun dar pacat ca camera aia nu e mai mult de 5 MP. Are camera destul de slaba crede-ma!