| TearsOfBlood a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un galaxy s3 dar am auzit ca este end of life si nu se mai fabrica. In schimb au iesit modelele neo care dupa parerea mea sunt mult mai proaste. Pe galaxy s3 simplu gta san andreas se misca perfect si pe s3 neo se misca in poze.
Caut un magazin serios in Bucuresti unde as putea sa il mai gasesc inca si sa fie pana in 11 milioane. As mai avea varianta sa imi cumpar alt telefon la acelasi pret dar vreau ceva foarte bun pentru gaming care sa fie marca buna(HTC, Samsung, Sony etc.). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/

http://www.domo.ro/......16GB_Black

Cine ti-a zis ca nu mai gasesti s3?:)))