| AlexutzzaAdryy a întrebat:

As vrea sa imi iau un iPhone 5C ce culoare sa aleg dintre alb, albastru si roz?

Răspuns Câştigător
| Thh_Andreea_1993 a răspuns:

Daca vrei neaparat Iphone 5C ia.ti alb, dar te sfatuiesc sa nu iti iei 5C pentru ca are o colega de-a mea si deoarece are spatele, carcasa din plastic, astfel, totul, bateria, suportul de cartela, absolut totul din el este din plastic.Si astfel telefonul colegei mele miroase a ars oeibil pentru ca se arde procesorul. Daca Iphone 5S e prea scump, atunci iti recomand un Iphone 5 normal sau un Samsung Galaxy S 3 sau S 4 (am avut eu si erau geniale, aveau o rapiditate...). Sper ca te-am ajutat si chiar e adevarat ce mi s.a intamplat pentru ca iti ia ochii culorile alea si eu am vrut sa imi iau, dar nu, cand am aflatmi.am luat Iphone 5S. Funda?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cea mai frumoasă culoare la un telefon e alb!

| LTAA a răspuns:

Albul, dar sincer, mi-ar placea galbenul, sau daca nu le-ar fi fost lene sa puna, negru.

| TOOL a răspuns:

Ia-ti alb e cea mai faina culoare dintre cele 3happy + ca 1 iphone roz sau albastru arata destul de naspawinking

| alexmihay92 a răspuns:

Alb cred ca arata cel mai bine iPhonul indiferant de model