| Tudor45 a întrebat:

Aș vrea să întreb cum poți avea mai multe conturi de snepcheat pe același telefon am încercat sa fac pe aplicați precum Parallel App, 2 Accounts, Multiple Accounts etc. Dar nu merge să dau cerere de prietenie și sau sa vorbesc cu robotul My Al exista alta metodă?

2 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Intri pe Snapchat dai la tine pe profil, setări, dai jos de tot și dai deconectare, dupa te conectezi pe contul celalalt și tot asa... Snapchat nu accepta aplicării precum cele enumerate de tine!
Dacă ai un telefon mai nou poți clona aplicația din setările telefonului, eu asa am făcut și mi-a mers!

| emmalovegood a răspuns:

Intri la setări(cele de pe contul tău de snapchat) și te deconectezi de pe cont, este ultima opțiune jos de tot.Și apoi îți faci un cont nou, dar dacă vrei să întri pe cel de pe care te-ai deconectat, trebuie să te deconectezi din nou, și intri în cont cu parola.