| DenisIonut01 a întrebat:

As vrea unu sau mai multe site-uri cu informati despre iphone in general cu defecte sau informati despre el caci zilele astea as vrea sa imi iau un iphone 4 sau 4s si sunt nou la iphone si vreau niste detalii thinking am inteles ca e problema cu bateria

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
33 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai bani de aifon si nu iti iei Samsung Note 2, esti idiot.

| SkrillexForever a răspuns (pentru KodrutZ):

A scuze ca iti spun dar se scrie iPhone

| KodrutZ a răspuns (pentru SkrillexForever):

Nop, aifon se scrie. Ca sa inteleaga 95% din cei de la noi care viseaza la asa ceva dar n-au ce sa intinda pe piine...

| SkrillexForever a răspuns (pentru KodrutZ):

Aha am inteles laughing tare faza o voi folosiwinking

| DenisIonut01 explică (pentru KodrutZ):

Fără jigniri că nu am jignit pe nimeni! Nu am cerut părerea ci informaţi rele cât di bune de iphone şi mai bine scrie iphone nu aifon că cei care nu ştiu învaţă. Mulţumesc orixum

| KodrutZ a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nu trebuia sa te simti vizat, nici nu erai tu neaparat targetul.
@GeorgeEduard: Ia explica-ne noua ce are un aifon peste Note 2 si o sa te cred. Note 2, nu Galaxy S nu-stiu-cit!

| DenisIonut01 explică:

Fiecare are parerea lui! Am inteles, nu va mai contraziceti.

| DenisIonut01 explică (pentru DenisIonut01):

Asa acum din cearta voastra sa inteleg ca iphone sau Samsung e mai bun? laughing [glumesc dar nu m-ati ajutat daca ati inceput sa va contraziceti]

| KodrutZ a răspuns (pentru DenisIonut01):

Evident ca ne contrazicem, asa se intimpla cam la orice topic aici - Intel vs amd, nVIDIA vs ati, Apple vs Samsung, etc. Tu ce vrei totusi de la telefonul ala si citi bani ai de aruncat?

| DenisIonut01 explică (pentru KodrutZ):

Sincer sunt nehotarat care din ele doua din cauza ca imi place ca iphone are un meniu simplu nu cum multe modificari si gen ca la android imi place ca e patrat, ca e din sticla, si oscilez si pe android ca un plan b daca nu reusasc sa imi iau iphone 4s sau 4. M-am cam saturat de android.

| KodrutZ a răspuns (pentru DenisIonut01):

Mdah, deci tu vrei un moft de fapt, nu un telefon. De cit dai pe aifon 4 la liber iei un iPad mini si un telefon decent cu Android.

| DenisIonut01 explică:

Lol terminati ca nu ajungeti nicaieri.

| Vvistula a răspuns:

Chinavasion.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Touch-ul merge extarordinar de bine.defecte nu prea gasesti. http://totuldespreiphone.blogspot.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| iusy98 a răspuns:

Sfatul meu e ca mai bine iti cumperi alt telefon decat iphone ca-i praf. Daca ai bani sa dai pe iphone iti propun xperia s(http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php) e mai bun ca iphone(are camera de 12 nu de 8 mp si multe altele); asta e sfatul meu