| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Astazi din senin nu imi mai intra semnal pe telefon...am bagat cartela in alt telefon si merge...doar pe telefonul meu nu mai merge nicio cartela.ce s-a intamplat? Ce sa fac? Am fost la cosmote si mi-a zis:cartela merge e problema cu telefonul

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da o resetare din fabrica

| Peridava a răspuns:

Daca in alt telefon ai putut folosi cartela, se pare ca intr-adevar telefonul e de vina.

| AlexGeorgian1998 explică:

Am dat resetare si imi apare un cerc cu taiat in loc de semnal...

| AlexGeorgian1998 explică:

Nu e de vina...asa din senin? fara sa il misc a disparut semnalul