| Skins97 a întrebat:

Ati vinde un Iphone 5 (nici macar nu l-am scos din cutie), ca sa luati un Xiaomi Mi3? (mi3 mi se pare mai bun din multe puncte de vedere)

Răspuns Câştigător
| ElJoKeR a răspuns:

Iphone ( si imi pare sincer rau pentru asta) mi se pare o porcarie de telefon din mii de motive.
Eu am avut iphone 5 in cutie cu tipla pe el si l-am vandut instant. Un prieten apropiat are iphone 5 si abia daca se poate conecta la wi-fi unde eu cu un Samsung am full el are o liniuta semnal, seful meu a primit Iphone5 si la doua zile la returnat din motivul ca este o porcarie.

Parerea mea tu poti face cum doresti.

| Skins97 explică (pentru ElJoKeR):

La asta ma gandeam si eu. Mai am un iPhone 4, nu stiu ce are familia mea cu Apple de fiecare data le explic ca exista produse mai ieftine si mai bune dar ei nu inteleg. Voiam sa gasesc un telefon bun (Android) la un pret de 12-13 milioane, ai vreun sfat? Ceva asemanator cu mi3

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

L-as vinde oricum! Sunt telefoane mai bune decat el, in plus nu suport sculele in care nu-mi pot baga nasul!

| sltlp a răspuns:

Da si nu. Ia macar mi4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita!

| SweetMinion a răspuns:

Eu spun sa iti pastrezi iPhone-ul.

| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Asculta-l pe ElJoKeR si da cat mai repede Iphone-ul 5 ca e o porcarie... Multi iau tel asta ca e fitza...in rest e praf.

| xbugs a răspuns:

Nu

| Denisa_Panu_1979 a răspuns:

Da, deoarece este mult mai performant Mi3 fata de Iphone 5