| PrintesaPerfecta a întrebat:

Azi mi-am luat un card de memorie de 8 GB si l-am bagat in telefon.Degeaba am dat la setari-stocare-disc de scriere implicit-card SD fiindca nu imi functioneaza.Am vrut sa imi descarc o aplicatie si mi-a aparut un mesaj "Eroare la descarcare, nu ai destul spatiu pe dispozitiv".Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Descarca browserul opera si seteaza ca sa-ti descarce fisierele in cardul microsd si din browser intri pe pagina google play si alegi ce doresti!