| zerro17 a întrebat:

Bun. Am whatsapp pe telefon. Si oricat am incercat nu-mi gaseste un contact. Ea mi-a zis ca mi-a dat mesaj dar nu l-am primit. Am incercat si actualizari si refresh-uri, si nimic.
Ceva idei?

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Am patit odata ceva de genul cand am schimbat cartela dintr'un telefon in alt telefon, am instalat whatsapp pe noul telefon am bagat cartela pac pac codul totul perfect, noile contacte nu le afisa, surpriza pe vechiul telefon da, eu problema am rezolvat'o dezactivand contul dupa care l'am reactivat, incearca si tu ( ps. poti face backup la date ). Bafta!

| zerro17 explică (pentru Vanqu1sh):

Aveam 2 numere pe acelasi cont, oarecum. Am sincronizat conturile si si-a revenit big grin