| anonim_4396 a întrebat:

Acum 4 zile mi-a aparut o problema bizara. Eu am un iPhone si am facut 2 purchases pana acum (pre-order si un purchase normal), care amandoua, culmea au mers bine (un album si o carte).

Faza e ca, recent am vrut sa dau update la niste aplicatii de pe App Store si mi-a aparut mesajul "There is a billing problem with a previous purchase. Please update your payment method." si dupa care "You payment methos was declined. Please add a new one.".

Ciudat deoarece eu am ambele "produse" cumparate in telefon si sigurat am fost incasata pentru amandoua.

Ceea ce e mai bizar e ca atunci cand am intrat in Purchase History am vazut ca "you owe 4€" in dreptul albumului de muzica. Cum e posibil asa ceva daca eu deja am TOT albumul in telefon?

E cineva care stie? Deja nu mai inteleg nimic.

Funda.

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Deci pana la urma ce vrei sa aflii?