| Kisses a întrebat:

Am auzit ca este o oferta la Vodafone cu puncte parcă. știu ca suni și faci 1 punct pe minut și după ce acumulezi multe puncte îți poți lua un telefon mobil, cum se procedează? Sunt pe Vodafone dar eu nu fac puncte când sun, trebuie sa activez ceva? Știu ca este oferta valabila pana în martie, am auzit pe cineva ca si-a luat un Samsung a5 pe baza punctelor acumulate. Cum trebuie sa fac?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Punctele le acumulezi la plata facturii.Mai multe facturi mai multe puncte.Nu putea sa isi ia acel telefon numai pe puncte.O reducere putin semnificativa a pretului telefonului, da. Uite ce poti face cu punctele acumulate.
Sursa:https://www.vodafone.ro/......oialitate/