| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Buna!

Am câteva întrebări despre telefonul Samsung Galaxy A3.

1. Ce părere aveti despre acesta?
2. Este mai bun decât Samsung Galaxy S4 mini?

Multumesc pentru ajutor. Ofer funda! big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A3 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rv772a.php

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as alege Samsung a5, de ce?
a3 versiunea dual sim are doar un 1gb ram ceea ce e putin in scimb a5 arata mult mai cool si are 2gb, intre cele doua eu as lua a3 mai mult pentru aspect mai ales versiunea gold

| FlorinCiokan a răspuns:

Galaxy A3 e mai bun ca S4 mini
- Are un procesor mai nou.
- Un display mai mare
- 16 GB Stocare ( dublu fata de s4 mini)
Dar e scump. eu nu as da 1000 lei pe el nici in ruptu capului.
Acum daca un telefon nu are 2 GB e plin de lag. nu merita cumparat.
Uite la 999 lei iti recomand acest telefon
http://www.emag.ro/......DTW08YBBM/
E un telefon super. cu o baterie cam de 3 ori mai mare ca la celelalte telefoane.
Super Display - Super Camera - 2GB Ram - Procesor bun. Un aspect elegant cam tot ce vrei.
Sau la acelasi pret un Galaxy S5 Second hand.
Bafta.

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

FlorinCiokan

Nu dau eu banii asa ca nu ma interesează pretul big grin
Eu doar trebuie sa spun de care vreau si cum sa arate si gata.