| helpme1 a întrebat:

am cumparat un telefon acum 3 saptamani, stiti daca pot sa-l mai returnez inapoi?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e cumparat de la eMAG da

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca l-ai cumparat de la un magazin online, de regula, il poti returna in 14 zile, cu exceptia unora, de ex. eMag accepta returnarea in 30 de zile, uita-te pe site-ul oficial.
Daca l-ai cumparat dintr-un magazin obisnuit il poti returna doar daca accepta magazinul.

| Anonimuserr a răspuns:

Da poți evident că o să facă mutre că așa este în România. Numai nesimțiți pe la magazine și figuranți. Ca să mă exprim plastic. Dar poți să returnezi. Orice produs poate fi returnat dar să te încadrezi în 30 de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca A Trecut 30 Zile Nu Mai Poti Daca Na Trecut 30 Zile Poti Fara Problema...

| Elena1017 a răspuns:

Nu cred ca poti...