| DiannaDia a întrebat:

Am dat sa-mi instalez iOS 8 si tot spune " Actualizare solicitata" si cica o sa primesc o notificare cand actualizarea a fost descarcata si e gata de instalare. De ce imi da asa? Adica, de 30 si ceva de minute stau si tot asta imi scrie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Window-sul s-a instalat? Daca dai ok la acel mesaj sau inchizi de la x, se inchide?

| ibogdan97 a răspuns:

Pentru ca iOS 8 abia s-a lansat in versiunea finala foarte multi il vor acum
pentru ca sunt prea multi trebuie sa astepti pana ti-l poate descarca si tie
Asa mi-a spus si mie si a durat pana a inceput sa il instaleze