| Doridd a întrebat:

Am facut abonament la astia de la Telekom, si lunar se face cost, fara ca eu sa fac ceva, adica respect limita, poate mai trimit un mesaj in alta retea, dar se face cost de 10-17 euro -_-.
Si nu inteleg de la ce, Datele de internet sunt oprite. Si mai nou, am facut un test online, si am inca un abonament la ceva, care imi face si ala cost.-. ceva sfaturi sa scap de ele? * I hate all this *; 3 Dau funda si ce se mai poate rolling on the floor

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi vrei sa ghicim in globul de cristal de unde faci tu cost suplimentar? uita te pe factura, cere o factura detaliata si o sa te lamuresti

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi sa te lamuresti la ei, la Telekom? De unde sa stim noi ce abonament si alte optiuni ai tu?

| Doridd explică:

M-am referit daca cineva stie niste motive, de exemplu s-ar aprinde datele automat, si chestii d-astea.-. ba, frate. -_-