| RaclalTm a întrebat:

Bună am și eu o întrebare, am un Samsung s3 mini de la o vreme când îl bag la încărcat face figuri și nu se încarcă, are perioade ce poate avea? (Încărcătorul este bun)

Răspuns Câştigător
| uhegartfea234 a răspuns:

Acum depinde si de cat timp il ai... Daca stii ca merge bine si nu are probleme performanta tel-ului, uite aici 2 posibile motive:
-baterie stricata/veche/umflata/etc.
-mufa sau locul unde intra mufa nu este buna.
Eu zic sa mergi la un service

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi mufa din telefon stricata, nu face contact, mergi cu el la un centru de reparatii telefoane, sa iti schimbe ei mufa, sau daca nu e mufa vad ei care e cauza, ca daca il mai tii asa se strică de tot.