| georgianageo13 a întrebat:

Am nevoie de
ajutor Cand imi trimite cine mesaj cu egal mi -se inchide telefonul. Ce pot sa fac ca sa opresc asta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Am inteles ca acesta problema este la Allview, dar eu am Allview x1 soul si nu are acesta problema, banuiesc ca este ceva la soft, daca il mai ai in garantie, du-l la garantie, daca nu, poti sa te duci la un service ( banuiec ca acolo poate sa iti dea mai multe detalii despre acesta problema si poate ti-o repara).

3 răspunsuri:
| GhostCommander a răspuns:

Depinde de tell acum cred ca trebuie sati instalezi un app care sa te ajute cu mesajele.Cauti pe Google happy

| daniellacatus a răspuns:

Reformateaza telefonul

| Taipen27177 a răspuns:

Ai androidul slab, nu poți face nimicwinking