| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Am un iPhone 4, 16 GB, are o problema cu butonul "home" si cel de "lock" adica merg mai greu putin, din cate am inteles e nevoie doar sa le curat de praf, daca ma duc la un service gsm trebuie sa platesc pentru aceasta "curatare". Plus ca atunci cand filmez se vede imaginea insa nu se aude nimic, la fel cand inregistrez ceva, nu se aude nimic. Stiti cumva ce are?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Service. Cred ca in jur de 40 de roni.
Dar depinde tare de service.

| DanielaFD a răspuns:

Cred ca da trebuie sa platesti dar o suma mica de bani, poate nu se aude din setari, zic sa il duci la un servicewinking Bafta!

| Lulu5 a răspuns:

Trebuie sa platesc pentru aceasta "curatare"?*